CL-Trans Sp. z o.o.
Oferta

Usługi transportowe świadczymy na rynkach całej Europy oraz na terenie Rosji, na obszarze państw byłego Związku Radzieckiego. Posiadamy własne, specjalistyczne naczepy typu:

  • - Cysterny jedno i wielokomorowe;
  • - Silosy;
  • - Kontenery;
  • - Podwozia kontenerowe;
  • - Firanki standard XL.

Przewożone przez nas ładunki są ubezpieczone do wysokości 300 000 EURO za każdorazowy przejazd. Posiadamy także ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego nr COR096724 na wykonanie usług typu kabotaż na terenie Niemiec oraz wszystkich krajów Unii Europejskiej. Posiadamy sprzęt pozwalający na szybkie komunikowanie się z kierowcami - nasze samochody są wyposażone w łącza satelitarne, zaś kierowcy są wyposażeni w wszelkie, dostępne środki łączności: laptopy, smartfony, rutery internetowe. Pracujemy w konwencji CMR przewożąc towary niebezpieczne.

Dobra znajomość realiów działania branży transportowej, współpraca z uznanymi i cenionymi spedytorami i firmami transportowymi, profesjonalnie wyszkolona i kompetentna kadra, pozwala utrzymać stabilną pozycję firmy CL-Trans Sp. z o.o. i tym samym oferować naszym klientom - Zleceniodawcom usług o najwyższym standardzie.

Firma CL TRANS Sp. z o.o. jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych (ZMPD) oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych GALICJA.